Motorola – MOTOTRBO

Motorola – Mototrbo, to je 6 výhod, které vám zajistí efektivnější komunikaci

 

1. LEPŠÍ VYUŽITÍ ZAMĚSTNANCŮ
Pracovníci mohou vykonávat každodenní úkoly rychleji a přesněji, což zvyšuje produktivitu a pomáhá kontrolovat náklady na zaměstnance.

2. ZESÍLENÁ BEZPEČNOST OSOB
Automatizované systémy a postupy zvyšují bezpečnost zaměstnanců a klientů nejen v denním provozu, ale i během kritických událostí.

3. ÚČINNĚJŠÍ ŘÍZENÍ
Díky tomu, že budete vidět a znát informace v reálném čase, budete lépe vybaveni pro rozhodnutí, jako je organizace údržby, rozmístění osob a jejich vzájemná součinnost.

4. JEDINEČNÁ TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE
Jednotliví členové týmu, bez ohledu na to, kde jsou, jsou okamžitě dostupní a vzájemně propojení, což znamená, že mohou působit jako jednotného skupina, která lépe slouží svým zákazníkům.

5. KONTROLOVANÉ NÁKLADY
Budete mít předvídatelné investiční a provozní náklady bez dalších dodatečných nákladů za provolaný čas a data na rozdíl od mobilních telefonů.

6. UŽIVATELSKÉ PŘIZPŮSOBENÍ
Máte vysoký stupeň kontroly nad konfigurací systému, jeho prioritami a vlastnostmi, což znamená, že systém je uzpůsoben pro vaše konkrétní požadavky.

Kontaktujte nás

E-mail koms@koms.cz
Telefon +420 315 602 222
  +420 605 252 835
Kontaktní formulář Pošlete nám zprávu z webu
Vizitka Hledáte někoho konkrétního?
Umístění na mapě Tady nás najdete
KOMS Mělník a.s. - idatabaze.czElektronické přístroje, zařízení - idatabaze.cz

Chcete investovat do digitální technologie Mototrbo? Nechte se inspirovat možnostmi, které vám Mototrbo dá.

Vzpomínám na dobu před 6 lety. Naši zákazníci si mysleli, že nemají důvod přejít na digitální komunikaci. Přesto 85% z nich během prvních 3 let začalo technologii Mototrbo používat. To jsme ani my nečekali.

Mototrbo je bezpečná investice s širokým uživatelským nastavením, která přináší to, co je pro vás klíčové:

 • Rychlejší komunikaci mezi skupinou a jednotlivcem
 • Efektivnost a bezpečnost
 • Vynikající kvalitu

Pokud chcete také patřit k našim spokojeným zákazníkům, napište nám svůj email a dostanete od nás bezplatně kompletní podporu a další bonusy.

Reference

 • MONDI a.s.

  V roce 2014 jsme po diskuzích s firmami a institucemi nahradili starou analogovou síť novým digitálním systémem od firmy Motorola. Šlo o rozhodnutí na základě informace
 • Severočeské doly a.s.

  Velikou devizou firmy KOMS Mělník a.s. bylo a je, že pro nás představují spolehlivého partnera, na kterého se můžeme kdykoliv obrátit s žádostí o radu, s žádostí
 • Diamo, státní podnik

  S firmou KOMS Mělník a. s. spolupracujeme již od roku 2006, kdy u nás provedla celkovou modernizaci analogové radiové sítě s výměnou všech základnových, vozidlových a ručních
Všechny reference
Top