Novinka DP3661e

Pro letošní rok si přichystala Motorola v produktové řadě Mototrbo dvě zásadní novinky.

Motorola DP3661e

Jako první se v prvním čtvrtletí představí nová radiostanice DP3661e. Novinka nabídne kompaktní rozměry modelu DP3441e a přidá k nim barevný pětiřádkový displej a neúplnou klávesnici.

Model nabídne funkce, které zákazník očekává od profesionálních digitálních radiostanic. Údaje o poloze budou získávány pomocí duálního GPS/Glonass přijímače. Pro správu radiostanice bude možné využít Wi-Fi připojení. Bluetooth  bude možné využít pro určení polohy uvnitř budovy(ve spolupráci s iBeacon) a pro komunikaci s bezdrátovým příslušenstvím. Je zaručena i vysoká odolnost chystané novinky. Ta by měla dosahovat IP68.

Motorola SL2600

Druhá novinka by měla přijít na trh v průběhu roku 2017. Přesný termín, stejně jako podrobné informace o novince nejsou zatím známé. Model SL2600 naváže podle prvotních informaci na vydařený design modelu SL1600. Oproti modelu SL1600 nabídne větší a podrobnější matrix led displej pod kterým budou umístěny tři dotykové funkční klávesy. Očekáváme že se rozšíří i nabídka funkcí radiostanice. Dočkáme se možná Wi-Fi, případně Bluetooth připojení.

Modely řady SL jsou oceňovány pro svůj design a jsou oblíbené pro činnosti kde není kladen velký důraz na odolnost a je spíše přihlíženo k malým rozměrům a nízké hmotnosti radiostanice.

Společnost KOMS Mělník a.s. pro Vás sleduje veškeré novinky v oblasti digitálních radiostanic Motorola. Těšíme se až si osobně novinky vyzkoušíme  a podělíme se s vámi o první dojmy.

Komunikovat s námi můžete i prostřednictvím našeho profilu na facebooku