Diamo, státní podnik

S firmou KOMS Mělník a. s. spolupracujeme již od roku 2006, kdy u nás provedla celkovou modernizaci analogové radiové sítě s výměnou všech základnových, vozidlových a ručních radiostanic, včetně vypracování žádostí na ČTÚ k provozování této radiové sítě. Na těchto radiostanicích nám dále k naší plné spokojenosti provádí opravy a servis. V roce 2013 jsme provedli ve spolupráci s firmou KOMS Mělník a. s. výměnu části naší analogové radiové sítě na digitální systém Mototrbo od výrobce Motorola. Tím jsme zahájili modernizaci a plynulý přechod celé naší radiové sítě na digitální. V již modernizovaných částech se nám výrazně zlepšilo pokrytí a kvalita signálu. Byl zcela eliminován šum a hovorové relace jsou nyní čisté a srozumitelné. Zařízení disponuje řadou nových praktických funkcí. Technologie je spolehlivá a změnu hodnotíme jako přínos pro naše provozní a výrobní části, ale zejména pro oblast spojenou s naší báňskou záchrannou službou.

Stanislav Kotlář

oddělení energetiky


Kontaktujte nás

E-mail koms@koms.cz
Telefon +420 315 602 222
  +420 605 252 835
Kontaktní formulář Pošlete nám zprávu z webu
Vizitka Hledáte někoho konkrétního?
Umístění na mapě Tady nás najdete
KOMS Mělník a.s. - idatabaze.czElektronické přístroje, zařízení - idatabaze.cz

Chcete investovat do digitální technologie Mototrbo? Nechte se inspirovat možnostmi, které vám Mototrbo dá.

Vzpomínám na dobu před 6 lety. Naši zákazníci si mysleli, že nemají důvod přejít na digitální komunikaci. Přesto 85% z nich během prvních 3 let začalo technologii Mototrbo používat. To jsme ani my nečekali.

Mototrbo je bezpečná investice s širokým uživatelským nastavením, která přináší to, co je pro vás klíčové:

  • Rychlejší komunikaci mezi skupinou a jednotlivcem
  • Efektivnost a bezpečnost
  • Vynikající kvalitu

Pokud chcete také patřit k našim spokojeným zákazníkům, napište nám svůj email a dostanete od nás bezplatně kompletní podporu a další bonusy.

Reference

Všechny reference
Top