STRABAG Rail a.s.

Spolupráce s p. Jaroslavem Jandou následně pak se společností KOMS Mělník a.s. se datuje od roku 2004, kdy jsme jako stavební a dopravní firma Viamont DSP a.s. řešili potřebu rádiové komunikace na našich železničních stavbách. Od roku 2015 jsme součástí nadnárodního koncernu STRABAG a i zde je pro divizi STRABAG Rail a.s. KOMS Mělník a.s. nepostradatelný dodavatel rádiových komponentů Motorola. Na vzájemné, léty prověřené spolupráci, si ceníme především profesionalitu, vysokou odbornost, flexibilitu a přehled v oboru, který vyžadují specializované aplikace, používané na železniční dopravní cestě. Dále za vyzdvihnutí stojí individuální přístup při vývoji a výrobě speciálních bezpečnostních aplikací, používaných na železniční infrastruktuře, včetně schopnosti řešit legislativní problémy s tím spojené. Díky této spolupráci udržujeme v provozu řádově stovky přenosných a vozidlových radiostanic Motorola k naší plné spokojenosti.

Richard Čermák

Radiokomunikace a Specializované činnosti


Kontaktujte nás

E-mail koms@koms.cz
Telefon +420 315 602 222
  +420 605 252 835
Kontaktní formulář Pošlete nám zprávu z webu
Vizitka Hledáte někoho konkrétního?
Umístění na mapě Tady nás najdete
KOMS Mělník a.s. - idatabaze.czElektronické přístroje, zařízení - idatabaze.cz

Chcete investovat do digitální technologie Mototrbo? Nechte se inspirovat možnostmi, které vám Mototrbo dá.

Vzpomínám na dobu před 6 lety. Naši zákazníci si mysleli, že nemají důvod přejít na digitální komunikaci. Přesto 85% z nich během prvních 3 let začalo technologii Mototrbo používat. To jsme ani my nečekali.

Mototrbo je bezpečná investice s širokým uživatelským nastavením, která přináší to, co je pro vás klíčové:

  • Rychlejší komunikaci mezi skupinou a jednotlivcem
  • Efektivnost a bezpečnost
  • Vynikající kvalitu

Pokud chcete také patřit k našim spokojeným zákazníkům, napište nám svůj email a dostanete od nás bezplatně kompletní podporu a další bonusy.

Reference

Všechny reference
Top