Radiostanice Motorola jsou konstruovány tak, aby zajistily dostatečnou odolnost proti poškození. Když pomineme model DP1400, který je určený spíše pro komerční použití a má ochranu pouze IP54, tak profesionální modely řady DP2000e a DP4000e mají ochranu IP67-68. To je dobré vědět při jejích používání.

Tato odolnost se však týká pouze radiostanic a jejich akumulátorů, další příslušenství již tak odolné není. Proto se běžně pro zajištění převozu, skladování, nebo i pro dobrý přehled o radiostanicích a jejich příslušenství používá nějaký druh krabice, nebo kufru.

Přepravní kufr pro deset radiostanic s příslušenstvím

KOMS Mělník, a.s. nabízí svým zákazníkům odolné kufry prověřené značky PELI.

Vodotěsný, nárazuvzdorný a prachotěsný kufr, je vyroben ze
speciálního materiálu pro maximální pevnost a lehkost. Kufr je opatřen panty z nerezové oceli, sklopnými ergonomicky tvarovanými měkkými madly. Větší modely jsou opatřeny výsuvným madlem a kolečky pro komfortní manipulaci. Veškeré v něm uložené věci jsou chráněny proti poškození čí vniknutí kapaliny odolností dle IP67. Což znamená plnou odolnost proti prachu a při ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut.Použité kufry plavou a zaručují neponoření i při velké zátěži.

Velikost kufru a jeho vnitřní uspořádání je zvoleno přímo dle požadavku zákazníka na množství uložených radiostanic a příslušenství.

Do vyobrazeného kufru pro zákazníka bylo umístěno 10 ks radiostanic Motorola DP1400, 10 ks náhlavních souprav, multinabíječ na 6 radiostanic a 4 ks jednoduchých nabíječů. Vše přehledně uložené do třech pater z pěnové hmoty s pevnou spodní přepážkou. Pro pohodlnou manipulaci jsou jednotlivá patra vybavena úchyty. Radiostanice a jejich příslušenství je chráněno proti poškození a zároveň je veškerý obsah přehledně uložen.

 

Pro bližší informace, a nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt