Evolve LTE

Stvořeno pro obchod i za těch nejdrsnějších podmínek

Díky rychle se rozšiřujícímu výběru datových sítí, máte nyní více možností propojení s vaší firmou než kdykoli předtím. Komunikační prostředí se rychle vyvíjí a vaše potřeby s ním. EVOLVE LTE kombinuje intuitivní ovládání a otevřené rozhraní aplikací na platformě Android se spolehlivostí a odolností, jaké očekáváte od zařízení pro kritickou komunikaci.

Evolve umožňuje bezproblémovou komunikaci napříč různými místy a sítěmi. S Evolve bude mít váš tým v rukou technologii dneška a zároveň bude připraven na inovace zítřka.

Evolve LTE se přizpůsobí každému prostředí

Robustní a připravený na tvrdé podmínky v práci. Audio kvalita zajišťující funkci slyšet a být slyšen i v tom nejhlasitějším prostředí. Evolve LTE spolehlivě splní práci kdekoliv zrovna podnikáte.

Přizpůsobivý a odolný

Evolve byl postaven odolný, aby fungoval spolehlivě za všech podmínek, ve kterých podnikáte. Zcela odolný vůči prachu a vodě (IP68) s obrazovkou z Gorilla Glass 3, která vydrží opakované pády na beton. Displej, který je voděodolný, lze ovládat také v rukavicích. Evolve disponuje nastavitelnými tlačítky a standartním menu pro platformu Android.

Energie pro více směn

Evolve je vybaven vysokokapacitními vyměnitelnými bateriemi, vaše zařízení tak může zůstat v terénu tak dlouho, jak váš tým potřebuje. Evolve byl navržen tak, aby umožňoval dlouhotrvající provoz a lze ho tak předávat ze směny na směnu bez nabíjení.

Nejvyšší kvalita zvuku

Skutečné audio zařízení pro kritickou komunikaci s velkými reproduktory. Čistší a kvalitnější audio přenos, které předčí chytré zařízení dostupné na trhu. Evolve umožní vašemu týmu slyšet a být slyšen v jakémkoliv prostředí podnikáte. Bezkonkurenční kvalita zvuku se přenáší do řady příslušenství, například do bezdrátových mikrofonů, které poskytují ještě rychlejší přístup k PTT nebo do kompaktních sluchátek, díky nimž bude vaše komunikace diskrétní.

 

 

Inteligentní rozhraní Evolve LTE

Navrženo tak, aby poskytl vašemu týmu okamžitý přístup k datům. Inteligentní proudění dat vám pomůže dělat správná řešení za pochodu.

Platforma Android

Postaveno na základě uživatelských zkušeností s operačním systémem Android. Přechod na Evolve bude bezproblémový pro každého, kdo používá smartphone nebo tablet Android.

Otevřený systém aplikací

Díky otevřené platformě mají uživatelé přístup k jakékoliv aplikaci dostupné v obchodu Google Play, včetně G-suite aplikací jako jsou Gmail, Google mapy, dále produktivní aplikace typu Slack, Teams nebo dokonce vaše vlastní aplikace pro Android. Různé platformy pro správu mobilního zařízení Android (MDM) vám poskytnou plnou kontrolu nad tím, které aplikace se nainstalují, díky tomu dosáhnete maximální produktivity v bezpečném prostředí.

Multimediální schopnosti

Evolve se se svou 5” dotykovou obrazovkou stává oknem do světa poznatků pro vaše uživatele. Umožňuje jim prohlížet videa, obrázky, diagramy a schémata odkudkoliv. Přední a zadní kamera umožní snímat a posílat obrázky, stejně jako videa nebo dokonce nabízí možnost videochatu.

 

Technické specifikace

 

Máte otázky? Kontaktujte nás.

Jaroslav Janda

605252835

janda@koms.cz

Úvod – KOMS Mělník a.s.