Pokud máte vhodný systém, máte víc, než si myslíte. A jestli máte rádi, když některé věci fungují samy, tak jedním z pomocníků je i systém GPS.

GPS lokalizace může být váš nejvýkonnější a nejspolehlivější pomocník. Nejen že se postará o snížení provozních nákladů, ale bude mít dokonalý přehled o vašich zaměstnancích. Vy je můžete jenom operativně řídit. Je to pomocník, který pro vás pracuje 24h denně a nestěžuje si, že toho má moc.

Je až neuvěřitelné, co všechno v sobě systémy GPS skrývají, co všechno umí, co všechno je dnes možné.

Polohu osob a vozidel dnes můžete sledovat vlastně kdekoliv na světě, ve vašem městě nebo v areálu firmy, v jejích budovách … prostě kdekoliv. Kromě přenosu dat o poloze můžete přenášet i jiná data a také můžete komunikovat. A to nejen hlasově, ale i prostřednictvím textu. Můžete zadávat zakázky a kontrolovat jejich plnění. Máte on-line přístup ke všem provozním a technickým parametrům vozidel, které chcete sledovat. Je toho hodně, ale nemusíte se obávat. Pomůže vám obslužný SW, který všechny informace zpracuje, utřídí a umožní vám je používat. Budete mít naprostý přehled. Je to málo?

Jak vybrat GPS monitorovací systém?

Udělejte si jasno, co chcete od monitoringu získat. Co chcete sledovat, jaké informace chcete mít k dispozici a kde chcete monitoring provádět. To jsou základní věci, které určují výběr technologie.

z tohoto pohledu existuje jednoduché rozdělení GPS systémů:

GLOBÁLNÍ MONITORING

Lokalizace po celém území ČR a v zahraničí (data přenáší síť GSM)

 

 

Co je cílem?
Snížení provozních nákladů, generování knihy jízd, přehled, optimalizace práce, ochrana majetku a bezpečnost. Dokážete efektivně koordinovat provoz vozového parku z dispečerského pracoviště nebo z kteréhokoliv PC s připojením do sítě Internet. Svůj vozový park máte jednoduše pod kontrolou 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Kde lze monitorovat?
Systém není lokálně omezen a je dostupný všude, kde se nachází signál sítě GSM zvoleného operátora, nebo jeho roaming partnera. Druhou podmínkou je přímá viditelnost na oblohu pro dostupnost signálu GPS z družic.

Pro koho je systém vhodný?
Pro firmy jejichž objekty se pohybují po celé ČR a v zahraničí.

Chci bližší informace

Chci konzultaci zdarma

 

REGIONÁLNÍ MONITORING

Lokalizace na menším území a využití dalších služeb (přenos dat je prováděn na licencovaných kmitočtech)

GPS lokalizace - regionální monitoring

Co je cílem?
Integrovat GPS data a HLAS do jednoho systému a tím dosáhnout vyšší bezpečnosti a operativnosti. Zároveň můžete snížit provozní náklady a získat přehled nad plněním úkolů. Hlasová komunikace a současné sledování pohybu osob a vozidel umožní účinnější řízení vašich zaměstnanců, ke kterému se můžete v historii kdykoliv vrátit. Přístup do systému je nejen z dispečerského pracoviště, ale z kteréhokoliv PC s připojením do sítě Internet. Toto řešení nabízí digitální radiostanice MOTOTRBO.

Kde lze monitorovat?
Systém je lokálně omezen a je dostupný tam, kde oblast pokrývá dosah signálu vlastní nebo pronajaté infrastruktury (základnové stanice nebo převaděče). Druhou podmínkou je přímá viditelnost na oblohu pro dostupnost signálu GPS z družic.

Pro koho je systém vhodný?
Pro firmy jejichž objekty se pohybují v rámci předem definované oblasti nebo územního celku, kde je velký důraz kladen na osobní bezpečnost pracovníků. Prioritou je hlasová komunikace, četnost přenosů GPS dat je 30s a vyšší.

Chci bližší informace

Chci konzultaci zdarma

 

MONITORING V BUDOVÁCH

Horizontální a vertikální lokalizace uvnitř objektů (přenos dat je prováděn na licencovaných kmitočtech)

GPS lokalizace - monitoring v budovách

Co je cílem?
Hlasová komunikace a přesná lokalizace jednotlivých pracovníků uvnitř budov (možnost 3D zobrazení), záznam pohybu a hlasu, zvýšení bezpečnosti a ochrana majetku. Oprávněný uživatel má k dispozici údaje o zahájení, průběhu a ukončení každé činnosti i o ostatních událostech během provozu.

Kde lze monitorovat?
Systém je lokálně omezen a je dostupný všude, kde máte pokrytí radiovým signálem. Podmínkou je vybavení budov radiomajáky a instalace HW modulu do radiostanic.

Pro koho je systém vhodný?
Pro firmy jejichž objekty se pohybují v rámci budov, areálů a komplexů s nedostatečnou nebo žádnou viditelností na oblohu. Velký důraz je kladen na osobní bezpečnost pracovníků.

Chci bližší informace

Chci konzultaci zdarma

 

Pro všechny uvedené systémy a služby existuje široká škála technologií a SW aplikací. Vyberte si ten, který je pro vás optimální a začněte ho používat. Jedině tak získáte svého pomocníka, který bude pracovat za Vás.

 

Chci dohodnout schůzku