Okamžitá komunikace, profesionální vzhled, tato dvě slovní spojení označují další novinku firmy Motorola pro řadu Mototrbo, model SL2600.

S 23mm tloušťky a 190g váhy,poskytuje přenosná radiostanice MOTOTRBO SL2600 okamžitou komunikaci ve stylovém a diskrétním designu. Bezproblémově se mísí s profesionálním oblečením a umožňuje vám volně se pohybovat. Zároveň je však odolná a vyrobena tak, aby dlouho sloužila.

Profesionální vzhled

 

Model SL2600 je navržen s virtuální klávesnicí a displejem, což vám poskytuje rychlý přístup k

klíčovým funkcím radiostanice spolu s důležitými informacemi – to vše bez kompromisů ve vašem stylu. Připojte diskrétně ke sluchátkům a čidlům pomocí Bluetooth® a udržujte si elegantní vzhled.

Přístup k sítím Wi-Fi pro bezdrátovou aktualizaci softwaru. Pokud pracujete ve větší organizaci, použijte radiostanici v komunikačních systémech, které podporují jak data, tak hlas.

SL2600 je součástí našeho jednotného komunikačního řešení pro pracovní skupiny, které umožňuje zaměstnancům komunikovat okamžitě, bez hranic a s přidanou inteligencí v celé organizaci.

DISKRÉTNÍ PRODUKTIVITA

RUČNÍ RADIOSTANICE MOTOTRBO SL2600 POUŽÍVÁ VIRTUÁLNÍ KLÁVESNICI A DISPLEJ PRO KONTROLU ZAŘÍZENÍ A  ZPRÁV. PODSVÍCENÍ DISPLEJE LZE REGULOVAT PŘÍPADNĚ ZCELA VYPNOUT.

Virtuální klávesnice simuluje pocit a odezvu fyzické klávesnice, umožňuje přizpůsobit odezvu tlačítek nastavením vibraci, tónu nebo odezvu zcela vypnout. Její dvouřádkový OLED displej vám dává důležité informace na první pohled, včetně životnosti baterie, síly signálu, aktuálního kanálu a rolovacích textových zpráv.

NENARUŠÍ VÁŠ STYL

ŠTÍHLÁ, LEHKÁ A SOFISTIKOVANÁ, MOTOTRBO SL2600 JE RUČNÍ RADIOSTANICE PRO OKAMŽITOU KOMUNIKACI – BEZ OBJEMNÉHO VZHLEDU A DOJMŮ Z TRADIČNÍCH RADIOSTANIC.

S tloušťkou pouhých 23 mm se snadno schová do ruky, diskrétně jí lze nosit v kapse obleku nebo kalhot. S váhou pouhých 190 gramů, jí v ruce, ani kapse neucítíte. Můžete se pohybovat svobodně a pohodlně. Elegantní a atraktivní, model SL2600 je vhodný doplněk obleku a nenarušuje profesionální vzhled.

POUŽÍVEJTE HANDS-FREE

V KAŽDÉM POVOLÁNÍ, KDE JE DŮLEŽITÁ IMAGE, JE DŮLEŽITÉ POUŽÍVAT CHYTRÁ ŘEŠENÍ, KTERÁ NENARUŠÍ VÁŠ DOKONALÝ VZHLED.

Přenosná radiostanice MOTOTRBO SL2600 se připojuje k bezdrátovým příslušenstvím, jako jsou sluchátka Bluetooth, což vám umožní ztratit radiostanici z dohledu, ale být stále v jejím dosahu. A jak se senzory Bluetooth stávají na pracovišti běžnějšími je připravena spolupracovat s novými zařízeními a aplikacemi.

 

BEZDRÁTOVÁ AKTUALIZACE

VÁŠ TÝM BY MĚL TRÁVIT ČAS PRACÍ, NÉ SPRÁVOU RÁDIOSTANIC. S VESTAVĚNÝM WI-FI, MŮŽE BÝT RADIOSTANICE AKTUALIZOVÁNA BEZDRÁTOVĚ.

Namísto programování zařízení jednoho po druhém, mohou správci IT ušetřit drahocenný čas zasláním aktualizací do celé flotily radiostanic. Žádné další propojovací kabely. Už žádné radiostanice mimo provoz.

PŘÍPRAVENA NA VÍC

SYSTÉMY MOTOTRBO JSOU ŠKÁLOVATELNÉ, TAKŽE VAŠE SÍŤ MŮŽE RŮST S VÁMI.

Radiostanice podporuje konvenční provoz pro jednoduché radiové sítě i IP Site Connect, takže můžete propojit více lokalit do jedné sítě. Nebo využít systém Capacity Plus pro vyšší kapacitu sítě díky efektivnímu využití kanálů a spektra MOTOTRBO.

SPOJTE VÁŠ TÝM

RADIOSTANICE SPOJÍ VÁŠ PRACOVNÍ TÝM DO JEDNOTNÉ KOMUNIKAČNÍ SKUPINY

Týmová komunikace umožňuje zaměstnancům komunikovat okamžitě a bez hranic v celé organizaci. Párování radiostanic MOTOTRBO s aplikací WAVE push-to-talk a další datová řešení umožňují hladce spojit stroje, aplikace a lidi do jednotné skupiny. Pomáhá tak překlenout rozdíly a zjednodušit komunikaci, takže jsou úkoly řešeny rychleji.