Nové digitální radiostanice DP4000 ATEX Ma s důlní ochranou M1

dp4801 atex

Motorola oznámila rozšíření portfolia MOTOTRBO EX / IEC Ex o certifikované typy radiostanic DP4401 Ex Ma a DP4801 Ex Ma pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Tyto nové výkonné přenosné radiostanice mají nejvyšší hodnocení ATEX skupiny plyn. Jsou certifikovány pro použití v hlubinných dolech, nebo v povrchových zařízeních ohrožených důlním plynem a hořlavým prachem včetně uhelného prachu. Funkčnost nových radiostanic je podobná současným modelům ATEX s tím, že Ma radiostanice nemají přijímač GPS.

K dispozici jsou UHF a VHF modely. Radiostanice DP4801 Ex Ma je vybavena 5- řádkovým displejem, plnou klávesnici, má 1000 kanálů, pět programovatelných tlačítek, nouzové tlačítko, funkce ležícího muže nebo Osamělého pracovníka a IP67 pro ponoření do vody.

Inteligentní Audio umožňuje jasnou komunikaci, nejlepší ve své třídě.

Radiostanice MOTOTRBO ATEX

DP4000 EX SERIE radiostanice jsou ideální pro nebezpečné práce v hluku v průběhu dlouhých pracovních směn, za drsného počasí a v nebezpečných podmínkách, kde může být hořlavý prach, výbušné chemikálie, únik plynu, hořlavé uhlovodíky a pod.

Kompletní katalogový list je ZDE