MOTOTRBO R7

Radiostanice MOTOTRBO R7 představila MOTOROLA poprvé v roce 2022 a v současné době nahrazují plnohodnotně řadu radiostanic DP4000.

Vývoj radiostanice, tak jak je to obvyklé u Motoroly, vycházel v mnoha ohledech z přímé zkušenosti uživatelů. A to je na výsledku znát.

Popis

Radiostanice R7 může být vybavena displejem a klávesnicí nebo je k dispozici model bez displeje a bez klávesnice. Obě dvě zmíněné varianty lze kombinovat s dostupností řady funkcí.

R7 má ergonomický tvar, což se potvrdí hned jak si ji vezmete do ruky a stejně tak vás zaujme na první pohled velký přehledný barevný displej.

Ve chvíli, kdy s radiostanicí začnete pracovat, tak si OKAMŽITĚ všimnete skvělého zvuku. S radiostanicí R7 uslyšíte vždy a všude ostatní a stejně tak ostatní uslyší vás. To je stejně důležité. Audio je rozhodně věc, kterou Motorola nepodcenila a kterou určitě oceníte.

Nechybí BT a Wifi a radiostanice rozhodně působí kompaktně.

Baterie nabízí ve standardu delší operační čas než tomu bylo u řady DP4000. Baterie mají standardně kapacitu 2450mAh nebo 2200mAh u Slim baterie, která je IMPRES. Za příplatek je k dispozici i baterie, která má kapacitu 2850 mAh a poskytuje až 28 hodin operačního času.

Spolehlivost

Spolehlivost a odolnost jsou vlastnosti, které k Motorole vždy patřily, takže by asi bylo překvapením, kdyby tomu bylo tentokrát jinak.

Robustní konstrukce radiostanice R7 snese zacházení i v nejnáročnějších prostředích a je to věc, kterou tak trochu očekáváme, protože to je Motorola.

MOTOTRBO R7 je navržena a testována podle vojenských standardů MIL-STD-810. To znamená, že radiostanici můžete používat bez ohledu na to, kde jste a co děláte.

Testování zařízení podle standardů IP66 a IP68 ukazuje, že radiostanice R7 jsou zcela prachotěsné. Zároveň jsou chráněné před ponořením do vody až do hloubky 2 metry po dobu 2 hodin a před vysokotlakým proudem vody z jakéhokoli směru.

Stejně tak velký a robustní displej je odolný proti nárazu a pádům.

Audio konektor je navržený tak, aby zajistil pro příslušenství spolehlivé připojení a zároveň je odolný vůči prachu a korozi.

Také bezpečnost je věc, která se v poslední době dostává stále více do popředí. Důraz na bezpečnost má opět širší význam. Lze si pod něj zahrnout nejen zabezpečení vlastní komunikace, ale i bezpečnost uživatele a bezpečnost města.

R7 má řadu důležitých modulů a funkcí a ve spojení s aplikací Trbonet představuje kvalitní nástroj, který zvyšuje bezpečnost uživatelů a přenášených informací.

MOTOTRBO R7 má zabudované moduly konektivity Wi-Fi a Bluetooth®, díky kterým je připojení mezi radiostanicí, datovými zdroji a příslušenstvím jednoduché a rychlé.

 

R7 JE RADIOSTANICE, KTERÁ NABÍZÍ HLASITÝ A ČISTÝ ZVUK, UKRYTÝ V ODOLNÉM A SPOLEHLIVÉM ZAŘÍZENÍ.