mototrbo spojení, lidí, strojů a procesů

Integrovaná, efektivní a spolehlivá komunikace je pro výkonnost důležitější než kdy dříve. Celá řada organizací vedle hlasové komunikace vyžaduje i přístup k datům, aby mohly zlepšit svou produktivitu a operativnost.

Jednou z nejnovějších technologií, uvedenou na trh, je systém Mototrbo, který integruje hlas-text-data a je určen pro organizace, které potřebují oslovit všechny zaměstnance najednou a teď a kde komunikace vyžaduje rychlost a spolehlivost. Jsou to průmyslové organizace, stavební firmy, zdravotnické záchranné služby, bezpečnostní složky, městské policie, hasiči a pod.

 

5 HLAVNÍCH VÝHOD PRO VAŠI SPOLEČNOST

 

LEPŠÍ ORGANIZACE PRÁCE

Umožňuje pracovníkům provádět každodenní úkoly rychleji a přesněji zvyšuje produktivitu a pomáhá řídit personální náklady.

 

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST ZAMĚSTNANCŮ

Automatizované systémy a postupy mohou zaměstnancům, zákazníkům a členům veřejného sektoru zajistit každodenní bezpečnost při kritické události.

 

SPOLUPRÁCE V TÝMU

Připojit členy týmu, bez ohledu na to, kde jsou, aby byli okamžitě přístupní a propojeni, znamená, že mohou jednat jako jednotná skupina, která bude lépe sloužit svým zákazníkům.

 

EFEKTIVNĚJŠÍ ŘÍZENÍ

S viditelností informací v reálném čase, jako jsou plány údržby, umístění lidí a majetku nebo dostupnost pokojů, jsou manažeři lépe schopni lépe rozhodovat.

 

NIŽŠÍ ČAS NA ADMINISTRATIVU

Nahrazování systémů založených na papíru automatizovanými procesy snižuje dobu administrace a možnost chyb.

 

10 DALŠÍCH VLASTNOSTÍ MOTOTRBO

 

BLESKURYCHLÁ KOMUNIKACE

Žádné zpoždění při připojení nebo čekání na oznamovací tón.

 

ROBUSTNÍ A SPOLEHLIVÉ ZAŘÍZENÍ

Navržené tak, aby vydržely každodenní provoz v drsném prostředí (IP67, IP68).

 

VYZKOUŠENÁ KVALITA

Více než 4 miliony MOTOTRBO radiostanic byly nasazeny ve 3000 systémech po celém světě.

 

ZABEZPEČENÁ KOMUNIKACE

Až 256-bitové šifrování zabraňuje odposlechu a zlepšuje integritu systému.

 

INTELIGENTNÍ AUDIO

Komunikace zní pokaždé jasně. Špičkové odrušení šumu a sofistikované funkce zpracování zvuku MOTOTRBO udržují vaše pracovníky v kontaktu.

 

SLEDOVÁNÍ POLOHY

Zvyšte bezpečnost a efektivitu pracovníků tím, že budete zaznamenávat polohu pomocí GPS a GLONASS s vysokou účinností na venkovních prostranstvích, a pomocí Bluetooth ve vnitřních prostorách.

 

TEXTOVÉ ZPRÁVY

Využijte vestavěné funkce textových zpráv MOTOTRBO pro větší pohodlí.

 

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERII

Získejte až tři směny z jedné baterie. Účinnost digitálních a nejnovějších energetických technologií přináší až 29 hodin výdrže baterie.

 

LEPŠÍ POKRYTÍ

Digitální technologie dosáhne dále, s jasným hlasem dokonce i v oblastech s horším pokrytím. Nová generace MOTOTRBO s lepší citlivostí zvýšila dosah o dalších 5-8%.

 

DATA A APLIKACE

Využívejte a rozšiřujte hlasovou komunikaci s aplikací TRBONET pro bezpečnost, produktivitu a dispečerské řízení.