VideoManager Edesix je profesionální softwarový nástroj pro správu videa, uživatelů systému a sady přenosných kamer.

VideoManager společnosti Edesix upřednostňuje použitelnost a funkčnost. Jednoduché a čisté uživatelské rozhraní umožňuje minimální školení a přitom si zachovává všechny klíčové funkce nezbytné pro důkazní zpracování.

Je video příliš dlouhé? Diváci v pozadí? Jedná se o důvěrnou informaci? Chcete druhý názor?

S programem VideoManager lze všechny tyto problémy vyřešit pomocí pokročilých a snadno použitelných funkcí pro úpravy, včetně:

  • Redigování – skryjte identitu jednotlivce nebo chráňte důvěrné informace zaznamenané v záběru rozmazáním položky a nebo pozadí obrázku pouhými několika kliknutími.
  • Oříznutí – poskytněte pouze relevantní záběry rychlým a snadným oříznutím delších videí.
  • Sdílet – naše zařízení pro sdílení vám umožňuje bezpečně sdílet záběry prostřednictvím webového odkazu nebo prostřednictvím služby VideoManager s kolegy nebo partnerskými organizacemi.

VideoManager NIKDY neupravuje ani nepřepisuje původní záběry, čímž zachovává důkazní integritu. Šifrovací klíče, přístupy založené na rolích a auditní stopy znamenají, že tato platforma nabízí zabezpečené záběry odolné proti neoprávněné manipulaci.

Bezpečnost

Protokoly auditu

Protokoly auditu sledují každou akci provedenou ve službě VideoManager a lze je stáhnout ke kontrole.

Dvoufaktorové přihlášení

Pokud je povoleno, uživatelé v systému se musí přihlásit pomocí svého hesla i kódu poskytnutého aplikací pro ověřování třetích stran, která zajišťuje maximální bezpečnost.

Přístupové klíče

Klíče pro ovládání přístupu zabraňují připojení kamer k neautorizovaným verzím aplikace VideoManager.

Role a uživatelé

VideoManager využívá přístup založený na oprávnění pro všechny aspekty uživatelského rozhraní. Tím je zajištěno, že pracovníci mohou používat pouze části aplikace VideoManager, které jsou relevantní pro ně a jejich pracovní postup.

Vnitřní a vnější sdílení

Uživatelé se správnými oprávněními mohou sdílet incidenty mezi sebou – to umožňuje pracovníkům spolupracovat na projektech, aniž by museli prohlížet všechny incidenty v celém systému. Vyšší administrátoři mohou také vytvořit přístupový odkaz, který někomu mimo službu VideoManager poskytne možnost prohlížet incident po omezenou dobu.