Osobní kamery ViPRO jsou schopné pořídit bezkonkurenční záznam probíhajících incidentů.

Díky 170° širokému úhlu záběru, dennímu a nočnímu nahrávání, párování pomocí RFID a integrované funkci předběžného záznamu patří tyto kamery mezi špičkové produkty.

Kamera BV-A12s nabízí robustní provedení, vysoký výkon a špičkové funkce, které potřebujete pro svoji práci v jakékoliv situaci. Je navržena tak, aby chránila vaše pracovníky a prokázala jejich profesionalitu.

Kamera přesně zachytí události z pohledu nositele a díky použití nejnovější technologie Smart HEVC ve spojení se sítí 4G umožňuje dosáhnout přímého přenosu akce (4G live view) v rozlišení Full HD 1080p/30fps. Záznam videa je pak možný až do rozlišení QHD.

BV-A12s zaznamenává nepřetržitou časovou smyčku zvuku a videa před okamžikem, kdy kamera začne nahrávat, a po něm. Kontext je zásadní. S touto funkcí zachytíte důležité interakce vedoucí k hlavní události.

Data uložená v kameře BV-A12s jsou zabezpečená šifrováním AES-256. Kamera dále disponuje zadním 2.0″ Full HD displejem, 61 MP fotoapárátem, IR nočním viděním (až 10 metrů) a vysokou odolností IP 67. Konektivita je zajištěna pomocí USB-C, WiFi a Bluetooth 4.0. K dispozici je PTT komunikace, která umožňuje okamžité nouzové hlášení do centra.

Klíčové vlastnosti

 • 4G LTE osobní kamera
 • Video/audio streaming
 • Nahrávací smyčka
 • Komprese H.265/H.264
 • Úhel záběru 170º
 • Krytí IP 67
 • Elektronická stabilizace obrazu
 • 2.0” Full HD LCD displej
 • 10 metrů IR noční vidění
 • GPS, WiFi, 3G/4G LTE
 • Až 15 hodin nahrávání 1080p/30fps
 • 61 MP rozlišení fotoaparátu
 • AES-256 šifrování videa
 • Vodoznak
 • CMS klient, server, web a vzdálený přístup
 • PTT audio

Základní technické parametry

Rozměry:54.8 x 83.2 x 29.88 mm
Hmotnost:146 g
Paměť:32GB SD karta ( max. 256 GB)
Operační čas v nahrávacím módu:až 14 hodin
Operační čas v STANBY módu:24 hodin
Rozlišení videa:HD: 1280x720p (30fps)
FHD: 1920x1080p (30fps)
QHD: 2560x1440p (60fps)
SHD: 2688x1512p (30fps)
Formát videa:H.265 (o 50% nižší datový tok než H.264)
Rozlišení fotografie:10368 x 5920 (61MP)
Úhel záběru:170°
Stupeň krytí:IP 67
Rozsah provozní teploty:-30°C~60°C
Technická specifikace:Kompletní technická specifikace osobní kamery ViPRO BV-A12s

Obsah stantardního balení

Funkce osobní kamery detailně

FotografováníStisknutím jediného tlačítka pořídíte fotografii během natáčení videa bez vlivu na natáčené video.
Vestavěný fotoaparát s 5 miliony pixelů, podpora nahrávání v rozlišení 1512p, 1440p, 1080p nebo 720p.
Podpora fotografování s 61 MP, 40 MP, 32 MP, 16 MP.
Bezdrátové vysíláníZařízení má funkci pro přenos videa v síti 3G, 4G a režim bezdrátové komunikace.
GPSUživatel má k dispozici on-line sledování polohy kamery pomocí vestavěného GPS modulu. GPS data jsou zaznamenána do záznamového souboru se zvukem a videem, takže uživatel může získat polohu i ze záznamového souboru.
Noční viděníObrys lidského těla lze vidět v efektivní vzdálenosti do 10 metrů. Rysy obličeje lze rozpoznat v efektivní vzdálenosti snímání do 3,5 metru.
Procházení, načítání a přehráváníAudio, video, fotografie a další informace uložené v zařízení lze procházet, načítat a přehrávat seřazené podle času a jiných parametrů.
Označení souborůInformace jako například čas, datum, ID zařízení, ID uživatele, informace o poloze GPS mohou být automaticky vloženy do zaznamenaného videa a obrázků. Název zaznamenaného souboru obsahuje informace o datu, čase a typu záznamu, což usnadňuje vyhledávání a archivaci.
Zadní displejDisplej má dva režimy – náhled a přehrávání. V režimu náhledu jsou zobrazeny informace o využití baterie, stavu nabíjení, systémovém čase a paměťovém prostoru. V režimu přehrávání lze zpětně přehrávat záznamy, které jsou uloženy v kameře.
LED indikaceZařízení má světelnou indikaci pro zapnutí, nahrávání videa nebo zvuku. Zelené světlo označuje zapnutí, červené světlo nahrávání.
Časová synchronizaceKdyž je zařízení připojeno k počítači, je čas automaticky synchronizován s časem na serveru pomocí softwaru pro správu.
AlarmyZařízení hlásí alarm při událostech, jako je nízký stav nabití baterie, nedostatek paměti atd.
Integrita datZařízení chrání uložená data. Uložená data nemohou být odstraněna ani tímto zařízením, ani počítačem bez autorizovaného přístupu. V případě neočekávaných problémů lze zařízení restartovat, aniž by uložená data byla poškozena nebo ztracena.
Záznam událostíZařízení zaznamenává události včetně zapnutí/vypnutí, nahrávání videa, nahrávání zvuku, fotografování, stavu GPS, připojení do sítě 3G/4G a připojení k Wi-Fi.
Emergency tlačítkoAlarmové stavy lze odeslat pomocí tísňového tlačítka do řídícího centra prostřednictvím sítě 3G/4G.
Nahrávání informacíVšechny informace lze nahrát do jiného počítače – zaznamenané video, zvuk, fotografie, interní čas, kapacitu paměti, informace o uživateli a použití osobních údajů.

Externí minikamera

4G Real-time sledování

Podpora funkce rozpoznávání tváře