radiostanice R7

Radiostanice MOTORBO R7 nabízí perfektní audio a velký 2,4-palcový displeje, který poskytuje uživatelům potřebné informace, které jsou zřejmé na první pohled.

 

MOTOTRBO R7, audio

Audio je rozhodně věc, kterou Motorola u nových radiostanic MOTOTRBO R7 nepodcenila a kterou rozhodně oceníte. Budete určitě slyšet vždy a všude. A ostatní zároveň uslyší i vás, což je stejně důležité.

MOTOTRBO R7 má pokročilé zpracování zvuku, takže hlas je skutečně srozumitelný a hlasitý. Podílí se na tom víc věcí:

  • Adaptivní duální mikrofon, který je na přední i na zadní straně radiostanice přináší neuvěřitelné potlačení hluku během komunikace.  V praxi to znamená, že pokud vysíláte z místa, kde je ohlušující hluk např. dopravy, strojů nebo lidí na stadionu, tak vás ostatní zřetelně slyší. Radiostanice eliminuje hluk na pozadí. A ostatní uslyší jenom váš hlas. V praxi to skutečně funguje velmi dobře.
  • Akustická zpětná vazba je věc, která dokáže při práci nepříjemně rušit.  R7 inteligentně zabraňuje vytvoření zpětné vazby od ostatních radiostanic, když stojíte blízko kolegů.
  • Inteligentní audio monitoruje hluk na pozadí a upravuje hlasitost reproduktorů. Díky tomu nemusíte manuálně otáčet knoflíkem hlasitosti, když přejdete do místa s jinou úrovní hluku.  Zprávy mají vždy perfektní hlasitost v digitálním nebo analogovém režimu.
  • MOTOTRBO R7 poskytuje výjimečnou hlasitost, což oceníte v každé situaci. Radiostanice má výkonný reproduktor, který poskytuje fenomenální hlasitost 102 fónů, což je dostatečně hlasitý zvuk, který přehluší hluk projíždějících vozidel a křičících lidi. Pokud by ani toto nestačilo, R7 nabízí extra hlasitý zvukový profil, který zvyšuje celkovou hlasitost na 107 fónů, který využijete při práci i v nejhlasitějších oblastech, které navštívíte.

A co je určitě důležité, máte možnost vypnutí zvuku v případě, kdy to potřebujete.

 

MOTOTRBO R7, displej

Díky barevnému displeji a velké obrazovce je čtení textu a navigace v nabídkách intuitivní a rychlé, tedy přesně to, co od kritického zařízení očekáváte.

Na obrazovce se ve výchozím nastavení zobrazují relevantní informace, jako je kanál, na kterém právě jste, stav baterie, úroveň signálu, …………. a stisknutím jediného tlačítka se uživatelé snadno dostanou k běžně používaným akcím.

Díky velkému displeji máte přehled o hlasové komunikaci, nejen kdo volá, ale můžete se vrátit i k nepřijatým hovorům.

Klávesnice a displej navíc umožňují výměnu textových informací mezi uživatelem a dispečerem.  Může se jednat o statusová hlášení, klasické textové zprávy nebo využití některých aplikací jako např. Pochůzkový systém Guard Tour.  V aplikaci Trbonet můžete naplánovat trasu obchůzky a systém automaticky zaznamenává prošlé body, začátek a konec obchůzky, časy, ve kterých má ostraha body projít, upozornění, že nebyl některý z bodů kontrolován a na základě toho vypracovat hlášení o pohybu obsluhy.

Veškerá upozornění na displeji jsou přehledná a navigace je intuitivní, takže ovládání radiostanice nepředstavuje problém.