Termíny dodání radiostanic MOTOROLA a jejich dostupnost se prodloužily natolik, že jste to pravděpodobně již všichni zaregistrovali. Ty problémy trvají již od léta a důvody jsou všeobecně známe, je to nedostatek komponentů a přerušení dodavatelsko-odběratelských řetězců.

Není to nic příjemného, na druhou stranu je asi potřeba se připravit na to, že nám současná doba přinese i jiná překvapení. A věru je to divná doba. Všichni jsme si asi všimli, že se toho dnes moc dopředu plánovat nedá. Počínaje návštěvou restaurace, divadla, sportovního zápasu a podobně a konče naším pracovním životem. Měsíc se stal dlouhou dobou na to, abychom byli schopni odhadnout, jak to bude vypadat za 30 dní. V některých fázích je dlouhá doba i jeden týden. Takže staré známé a doporučované – kdy jindy, když ne teď a tady – je skutečně tady, i když to přišlo trochu odjinud, než bychom se nadáli a než bychom si přáli.

Tak to prostě je.

Dobrou zprávou určitě je, že Motorola začala plnit objednávky z léta 2021. Je ale dobré si uvědomit, že skluz je tak veliký, že bude trvat ještě nějakou dobu, než vrátíme ke stavu, na který jsme byli zvyklí. To znamená termíny dodání radiostanic MOTOROLA v řádu dnů, maximálně týdnů. Velice si přeji, abyste tuto situaci nepovažovali za problém již v první polovině letošního roku.

Jaké máme aktuální skladové zásoby nejžádanějších modelů radiostanic?
  • Přenosné radiostanice Motorola DP2400, DP2400eDP2600e, pásmo VHF

  • Z vozidlových radiostanic jsou dostupné modely DM2600 a vyšší modelová řada DM4600e, pásmo VHF

  • Zbývá také několik přenosných radiostanic řady DP4000

  • Na skladě jsou i radiostanice DP1400

Vzhledem k tomu, že se situace může změnit ze dne na den, doporučuji v případě vaší poptávky zavolat a ověřit dostupnost nebo se zeptat písemně email: koms@koms.cz

V každém případě vás můžeme ujistit, že budeme i nadále usilovat, aby jsme byli vaším spolehlivým partnerem a poskytovali vám nejnovější technologie, které vám pomohou dosáhnout úspěchu.