Digital Evidence Management System (DEMS) je aplikace, která je součástí dokovací stanice ViPRO PDS03. DEMS je určený pro přímý sběr dat získaných z kamer ViPro BV-A12s a pro správu uživatelů a jejich oprávnění. Data jsou ukládána na určeném místě v počítači, který musí být s dokovací stanicí propojen USB kabelem. V počítači si vytvoříte účty pro jednotlivé uživatele, na které se automaticky při nabíjení ukládají záznamy z kamery. Účty jsou vytvořeny pro uživatele a nikoli pro kamery. Jednotlivé kamery jsou přiřazovány uživatelům na základě identifikace RFID. Po vyčtení záznamů v kameře, dojde k jejich vymazání, takže je jedno, jakou kameru používáte.

Pokročilým doplňkem ke kamerám ViPro BV-A12s je aplikace ViPRO Central Management Software (ViPRO CMS). CMS slouží pro správu a úpravu dat a nastavení dalších funkcí v systému.

CMS umožňuje živý přenos, online sledování polohy, obousměrnou hlasovou komunikaci a mnoho dalšího. Na rozdíl od DEMS může být CMS instalován na vícero zařízeních včetně mobilního telefonu (systémy Android/iOS), ale nemůže zasahovat do záznamů uložených v kameře. Ty se jako originál stahují při připojení kamery k dokovací stanici do aplikace DEMS, takže není narušena důkazní váha záznamu.

Klíčové vlastnosti

  • Správa dat v PC případně na cloudu
  • Administrace záznamů
  • Přiřazování záznamů uživateli
  • Nastavení kompetencí
  • Vzdálené online přehrávání, stahování