EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

Všechny vlády a organizace veřejné bezpečnosti jsou pod tlakem, aby zlepšily účinnost a bezpečnost. Důvod je jednoduchý. Bezpečnější města vytvářejí prosperující společenství. Bezpečnější města jsou místa, kde lidé chtějí žít a podniky chtějí fungovat.

S rostoucím počtem informací a požadavků na práci strážníků je digitální komunikace nástroj, který je pro jejich práci nezbytný. Technologie Mototrbo od firmy MOTOROLA integruje všechny důležité informace, zvyšuje efektivitu a urychluje rozhodování. Nové digitální radiostanice MOTOTRBO poskytují pružnou hlasovou a datovou komunikaci v celé zájmové oblasti. Jsou to zařízení, která bez problémů spolupracují a snadno sdílejí informace mezi všemi uživateli a různými zařízeními.

ZLEPŠENÁ BEZPEČNOST STRÁŽNÍKŮ

V případě nespolehlivé komunikace může dojít k ohrožení bezpečnosti zasahujících strážníků. Městská policie musí mít vynikající komunikaci za všech okolností. Okamžitá a jasná komunikace je nezbytná pro bezpečné vyřešení incidentu.

Díky výkonnému audiu poskytují radiostanice Mototrbo hlasitou a čistou komunikaci bez okolního rušení.

Dispečer má přehled o poloze zasahujících strážníků. Nové radiostanice podporují více družicových navigačních norem. Pro zvýšení přesnosti můžete využít systémy GPS a GLONASS. Tato možnost zvyšuje spolehlivost určení polohy zejména v oblastech, jako centrum měst, kde je obtížné zaměřit odpovídající počet satelitů.

Zmáčknutím tlačítka Emergency odešle strážník v případě nouze svoji polohu.

SPOLEHLIVĚJŠÍ TÝMOVÁ PRÁCE

MOTOTRBO umožňují užší spolupráci v reálném čase, která znamená, že všichni strážníci jsou informováni o průběhu události a mohou přesně reagovat.

Možnost přístupu k datům v reálném čase je zásadní a jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu.

Textové zprávy a informace o poloze zjednodušují složitou komunikaci a jsou podporovány v aplikaci Trbonet. Dispečer tak má možnost udělat optimální rozhodnutí

Pokud se objeví nějaký problém, není možné ztrácet čas.

LEPŠÍ SITUAČNÍ POVĚDOMÍ

Při řešení vážnějších incidentů, které mohou nastat, se se městská policie spoléhá ještě více na jasné komunikační vazby, tak aby bylo zajištěno jejich bezpečí a zajištěn pořádek. Způsob dispečerské komunikace zajišťuje, aby všichni strážníci měli přehled o tom, co která hlídka řeší, kde ji nají a kdo potřebuje pomoc.

Velitel musí mít jasné a přesné informace o jakémkoli incidentu ať už se nachází v terénu, v kanceláři nebo doma. Aplikace Trbonet umožňuje přístup ke všem důležitým informacím propojením do mobilní sítě GSM a sdílením dat pomocí síťového připojení.

KRATŠÍ DOBA ODEZVY

Proč je důležitá vysoká rychlost komunikace v reálném čase? Protože umožňuje rychlou odezvu a sdílení informací s kolegy. A incident, který narušuje pořádek a bezpečnost vyžaduje rychlou a účinnou reakci.

To je větší priorita než kdy jindy, protože investice do kritických řešení je investice pro bezpečnost města a přímo ovlivňuje jeho ekonomiku. Studie ukázaly, že každá koruna investic do veřejné bezpečnosti vrací přibližně pět korun v ekonomické sféře.

Rozšíření digitálního portfolia MOTOTRBO dále zlepšuje tok informací, myšlenek a rozhodnutí v reálném čase, které zvyšují efektivitu, zlepšují pocit bezpečnost občanů ve městě.

VYLEPŠENÍ

EFEKTIVITA

 • INTEGROVANÁ DATA
  hlas + poloha + text, signalizace
 • DOSAH ZVÝŠENÝ AŽ O 8%
  Rozšíří pokrytí radiové sítě
 • PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOSTÍ BATERIE
  Baterie s novým nízkonapěťovým obvodem umožňuje až o 25% delší provozní dobu
 • ZVÝŠENÁ ODOLNOST
  Zlepšené těsnění zaručí odolnost proti prachu a vodě
 • VIBRAČNÍ SPONA NA OPASEK
  Zajišťuje, že uživatelé nepřeslechnou výstrahy v hlučném prostředí

BEZPEČNOST

 • DUÁLNÍ PŘIJÍMAČ GPS/GLONASS
  Sleduje osoby uvnitř centra měst a odesílá upozornění, pokud vstupují do nebezpečných oblastí
 • INTEGROVANÝ AKCELEROMETR
  Detekuje pohyb a vydává výstrahy, pokud je pracovník nehybný
 • INTELIGENTNÍ ZVUK
  Automaticky upravuje hlasitost tak, aby odpovídala úrovni pozadí
 • DOBRÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
  Rádio splňuje a překračuje všechny předpisy pro potenciálně nebezpečné látky

ÚČINNOST

 • REDESIGNOVANÝ ZASILOVAČ
  Zvuk je mnohem čistší, zejména při vysoké hlasitosti
 • DUÁLNÍ MIKROFON
  Redukuje hluk větru při použití vně objektu
 • VYLEPŠENÁ FUNKCE POTLAČENÍ OKOLNÍHO HLUKU
  Zlepšuje srozumitelnost tím, že snižuje hluk v pozadí, který způsobuje doprava, fanouškové v hale, hosté v restauraci.
 • DVOJNÁSOBNÁ KAPACITA RAM
  Paměť radiostanic je připravena pro instalaci dalších aplikací a vylepšení.