EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

Hotely, z venku to vypadá jednoduše. Ale jen vy víte, co všechno je potřeba k tomu, aby měli vaši hosté vynikající pocit z každého dne v hotelu – usmívající se, klidný a ochotný personál, služby pro hotelové hosty od ulice až k apartmánu, tak aby spokojení hosté zveřejnili pětihvězdičková hodnocení na sociálních sítích.

V srdci všeho je bezproblémová, spolehlivá, okamžitá komunikace, která spojuje personál, který pracuje společně, aby hosty každodenně potěšil.

Společnost Motorola byla vždy lídrem ve vývoji digitálních dvoucestných radiových technologií pro hotely. Nové digitální rádia MOTOTRBO mohou poskytovat pružnou hlasovou a datovou komunikaci na každé podlaží, v každé budově a v každém rohu nejambicióznějšího hotelu, resortu nebo rekreačního parku.

Zaměstnanci jsou informováni a reagují. Změny pracovního příkazu jsou okamžitě sděleny jasně. Skóre spokojenosti hostů stoupá, protože vynikající komunikace mění hostům zážitky.

SPOKOJENÝ HOST

Hotel to je práce s lidmi a lidé – zejména lidé na dovolené nebo podnikatelé – chodí s vlastními nepředvídatelnými požadavky. Váš tým musí být schopny reagovat v okamžiku na požadavky hostů, nečekanou změnu večerního programu…

Při mnohem vážnějších událostech, jako je extrémní počasí nebo nehoda v prostorech hotelu, se lidé spoléhají ještě více na jasné komunikační vazby, tak aby bylo zajištěno jejich bezpečí a minimalizovaly se následky.

Vzhledem k podobným cenám je 3,9 krát pravděpodobnější, že si host vybere hotel s lepším hodnocením.

Včasné a přesné sdílení informací mezi zaměstnanci jsou nezbytné při poskytování pětihvězdičkového servisu. Systém MOTOTRBO nám pomáhá dosáhnout těchto cílů se spolehlivým a robustním komunikačním systémem.

Řešení MOTOTRBO pro hotely čerpají z našich dlouholetých zkušeností s vývojem specializované techniky pro policejní a požární sbory.

Díky komunikaci WAVE ™ Work Group lze rozšířit funkce push to talk (PTT) i na uživatele, kteří nemají radiostanice, prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony. Nové MOTOTRBO sjednocuje týmy a pomáhá zvýšit spokojenost hostů.

ZLEPŠENÍ UČINNOSTI

Není možné ztrácet čas, když má host přání. Servisní a údržbářské týmy musí rychle reagovat, pokud se objeví nějaký problém. Úklid musí okamžitě vědět, zda je pokoj uvolněn dříve nebo později, než bylo plánováno. Pracovníci recepce mají okamžitý, přímý přístup k pracovníkům úklidu a vědí, kde se nacházejí.

Provozní zisky jsou zcela závislé na efektivním každodenním provozu. Každá ušetřená chvíle přispívá ke snížení výdajů.

Vedoucí pracovníci hotelu souhlasí a říkají, že “zvyšování příjmů” a “zlepšení služeb pro hosty” jsou jejich dvěma hlavními cíli pro investice do technologií.

Hotely mají hlavní cíl a to  je uspokojit hosta co nejrychleji a nejpohodlněji. Komunikujete s mnoha různými odděleními a stačí nám k tomu jeden jednoduchý krok. A radiostanice řady SL vám pomáhá tento krok udělat.

Řešení MOTOTRBO pro hotely poskytují komunikační infrastrukturu, která přináší efektivitu do každé oblasti provozu. Procesy lze automatizovat pomocí Job ticketing, což snižuje chybovost a zefektivňuje operace od začátku do konce.

Rozšíření digitálního portfolia MOTOTRBO dále zlepšuje tok informací, myšlenek a rozhodnutí v reálném čase, které zvyšují efektivitu, zlepšují spolupráci a zpříjemňují hostům jejich pobyt.

PRODUKTIVITA

Hledání oddaných, profesionálních a intuitivně zaměřených zaměstnanců je neustálou výzvou. Když je máte, je nezbytné, abyste jim poskytli nástroje, které potřebují, aby pracovali co nejlépe. Udržování všeho personálu ve spojení je rozhodujícím krokem k vyšší produktivitě, zejména u velkých komplexů.

Pokud zaměstnanci, kteří pracují mimo hlavní budovu, mají přístup ke svým spolupracovníkům a informacím, které potřebují stisknutím tlačítka, mohou rychleji reagovat a soustředit se na udržení spokojenosti hostů.

Nové MOTOTRBO přináší zcela novou úroveň komunikačních schopností, čímž se celosvětově mění produktivita hotelů, středisek a rekreačních zařízení.

Hlas je mnohem jasnější, pokrytí je větší a naše flexibilita fungovat v našem vlastním prostředí se zvýšila. Nyní máme možnost rozdělit události na různé kanály, takže můžeme řešit souběžné několik události, každou na samostatném kanálu. Je to nesmírně výhodné a bezpečné.

ZABEZPEČENÍ A BEZPEČNOST

Host očekává, že jeho problém bude řešen rychle. Není možné nechat hosta čekat několik minut Při řešení s pomocí  MOTOTRBO se postupuje do 30 sekund.

Bezpečnostní týmy musí mít vynikající komunikaci za všech okolností. Od oslavy, která je příliš hlasitá, až po vážnou hrozbu – například agresivní vetřelec, nebo podezřelý balíček – okamžitá a jasná komunikace je nezbytná pro bezpečné vyřešení incidentu.

Nehody a zranění, které ovlivňují hosty nebo zaměstnance, také vyžadují rychlou a účinnou reakci. Místní lékařské asistenční týmy musí přesně vědět, kde najít někoho, kdo potřebuje pomoc. Bezpečnostní týmy musí koordinovat své reakce na hrozby v rozsáhlých oblastech a do odlehlých částí velkých budov. Manažeři musí být schopni dát bezpečnostnímu pracovníkovy jasné a přesné informace o jakémkoli incidentu a rychle ho nasměrovat na správné místo.

Aplikovali jsme naše dlouholeté zkušenosti s budováním specializované techniky pro policii a hasiče na vývoj řešení MOTOTRBO pro hotely, resorty a rekreační zařízení.

Komunikační systémy mohou přesahovat digitální rádiovou síť a zajistit, aby všichni mohli komunikovat – dokonce i uživatelům smartphonů prostřednictvím volitelného řešení WAVE ™ Work Group Communications.

Vylepšení portfolia MOTOTRBO přináší kvalitu zvuku, pokrytí, životnost baterie a vestavěnou inteligenci, která pomáhá bezpečnostním a zabezpečovacím týmům neustále chránit lidi a majetek.

Hotely, muzea a další veřejné subjekty, kde je velký pohyb veřejnosti, jsou vždy vystaveny vyššímu riziku. Máte zodpovědnost za zajištění bezpečného prostředí.

MOTOTRBO VYLEPŠENÍ

ÚČINNOST

 • BEZDRÁTOVÁ AKTUALIZACE POMOCÍ WI-FI
  Aktualizaci radiostanice lze provést na dálku pomocí připojení k wi-fi.
 • REDESIGNOVANÝ ZASILOVAČ
  Zvuk je mnohem čistší, zejména při vysoké hlasitosti
 • DUÁLNÍ MIKROFON
  Redukuje hluk větru při použití vně objektu
 • VYLEPŠENÁ FUNKCE POTLAČENÍ OKOLNÍHO HLUKU
  Zlepšuje srozumitelnost tím, že snižuje hluk v pozadí, jako je přeplněná recepční oblast nebo zapnutý vysavač.
 • DVOJNÁSOBNÁ KAPACITA RAM
  Paměť radiostanic je připravena pro instalaci dalších aplikací a vylepšení.

BEZPEČNOST

 • LOKACE UVNITŘ BUDOV
  Sleduje osoby uvnitř budov a odesílá upozornění, pokud vstupují do nebezpečných oblastí
 • INTEGROVANÝ AKCELEROMETR
  Detekuje pohyb a vydává výstrahy, pokud je pracovník nehybný
 • INTELIGENTNÍ ZVUK
  Automaticky upravuje hlasitost tak, aby odpovídala úrovni pozadí
 • DOBRÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
  Rádio splňuje a překračuje všechny předpisy pro potenciálně nebezpečné látky

PRODUKTIVITA

 • DOSAH ZVÝŠENÝ AŽ O 8%
  Rozšíří pokrytí radiové sítě
 • ZVÝŠENÝ VÝKON
  Výkon modelu SL4000e byl zvýšen z 2W na 3W
 • PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOST BATERIE
  Baterie s novým nízkonapěťovým obvodem umožňuje až o 25% delší provozní dobu
 • ZVÝŠENÁ ODOLNOST
  Zlepšené těsnění zaručí odolnost proti prachu a vodě
 • VIBRAČNÍ SPONA NA OPASEK
  Pro vybrané modely radiostanic zajišťuje, že uživatelé nepřeslechnou výstrahy v hlučném prostředí

MOTOTRBO V PRAXI

PARKOVIŠTĚ HOTELU

Okamžitá případně automatická upozornění přináší řidičům možnost zvyšovat bezpečnost a pomáhá jim zajistit bezpečí pro cestující. Přímá komunikace s recepčními a jejich týmy může zajistit dokonalé načasování přivítání hostů. Na cestě do hotelu mohou být řidiči autobusů, nebo limuzín upozorněni na problém za pomocí textové zprávy, kterou radiostanice převede na řeč. To pomáhá zvýšit bezpečnost pracovníků i hostů hotelu.

V HOTELU

Týmy, které pracují v hotelu, potřebují jasnou a spolehlivou komunikaci v reálném čase, pouze tehdy budou práci provádět rychle a bez rušení hostů. Potřebují pokrytí v skladovacích prostorách, sklepích a hospodářských budovách. Speciální požadavky od hostů, sledování polohy pro týmy pracující ve vzdálených budovách, to všechno MOTOTRBO umožňuje pracovníkům provádět efektivně, produktivně a bezpečně.

RECEPCE

Recepce je místem, kde se hosté nejvíce potkávají s personálem hotelu a je centrem komunikační infrastruktury. MOTOTRBO vybaví tým přímým, okamžitým spojením s každým oddělením. Přání hostů tak mohou být splněny okamžitě, zaměstnanci jsou instruování pouhým stisknutím tlačítka, hosté tak ztrácejí minimum svého drahocenného času.

VEDENÍ HOTELU

Manažeři hotelu a administrativní pracovníci nejsou vždy vybaveni radiostanicemi, přesto často musí oslovit personál, který radiostanice používá. Pomocí dispečerských aplikací MOTOTRBO rozšiřuje schopnosti komunikace na mobilní telefony, takže týmy pracovníků hotelu mohou mít okamžité spojení s lidmi v kancelářích případně na cestách. Rozhodnutí jsou tak lépe a rychleji předávána, případné otázky a incidenty jsou rychle vyřešeny.

BEZPEČNOST A ÚDRŽBA

Bezpečnost, údržba zařízení a další provozy hotelu se spoléhají na efektivní komunikaci mimo budovu. Vaše týmy pro údržbu a bezpečnost potřebují rychlé upozornění na případy, jako jsou úniky kapalin, elektrické poruchy nebo nehody. Pokrytí MOTOTRBO, životnost baterie a kvalita zvuku znamená, že mohou být vždy v kontaktu a rychle reagovat.

U BAZÉNU

Zaměstnanci bazénu, týmy údržby, personál golfového klubu – každý, kdo pracuje mimo hlavní komplex, potřebuje rychlou a spolehlivou komunikaci. Nové MOTOTRBO nabízí delší životnost baterie, nižší spotřebu energie a lepší pokrytí, aby se zajistila nepřerušená komunikace.