TRBOnet mobile je další zajímavá nástavba aplikace TRBOnet, kterou ve velké míře používají městské policie. TRBOnet mobile umožňuje styl radiové komunikace přenést do mobilních telefonů. To znamená, že stisknutím jednoho tlačítka můžete bez meškání mluvit k jednotlivci, specifické skupině, nebo ke všem účastníkům v síti. Zároveň umožňuje uživatelům využívat funkce, které jsou dobře známé z aplikace TRBOnet. Jde především o určení polohy uživatelů, nouzová signalizace, zadávání a kontrola úkolů. Při komunikaci umožňuje posílat krátké textové případně obrazové zprávy. Mobilní aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem Android a IOS od společnosti Apple.

Veškerý provoz v síti je zaznamenáván a je možné jeho zpětný poslech. Přehled o celé síti a přístup ke všem funkcím má dispečer.  Řešení umožňuje kombinaci komunikace mobilních zařízení a radiostanic, případně plné oddělení těchto dvou druhů komunikace.

Pro fungování aplikace je nutné připojení k internetu a to pomocí operátora mobilní sítě (síť 3G, 4G, LTE), případně přes Wi-Fi síť. Přenášená data jsou zkomprimována a nejsou proto náročná na množství dat. Uživatel tedy nemusí řešit velký nárůst přenášených dat a s tím spojené zvýšené náklady na provoz mobilních zařízení.

Aplikaci lze nainstalovat na vlastní server, případně lze využít hosting na serveru poskytovatele.

Pro více informací a případnou cenovou nabídku se prosím obraťte na níže uvedené kontakty.

 

 

TRBOnet mobile

Máte otázky? Kontaktujte nás.